×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 48

Toke per shitje ne Dobrac

50000.00
ID
401099  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
8000m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç.

Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga Bypass-i.

Cilësitë e pronës:

– Gëzon të gjitha dokumentacionet e rregullta.

– Është mjaft e favorshme për banim pasi ndodhet në një zonë të qetë për familjarë.

ÇMIMI: 50’000 €/dynymi

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Trualli 10 Ari në Vitomericë-Pejë € 42000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë
Toke per shitje prane ''Shkodra Lake'' € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Toke per shitje ne Vrake € 31500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Toke per shitje ne Vrake,Boric i i Madh € 24200.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A