×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 295

Apartament 2+1 per shitje te Policia

70000.00
ID
401095  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
151m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Drejtoria e Policisë, rruga Lëvizja e Postribës. Apartamenti ka sipërfaqe prej 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë (VIII) .

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– një ballkon

– verandë .

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë –ka kondicioner– dhomat janë të pamobiluara–ka ashensor . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar

ÇMIMI:70'000 €

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A