×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 230

Shes vil ne Ulqin

130000.00
ID
400768  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
150m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Shes vil dy kateshe ne Ulqin 

150m2 

Kati i par sallon kuzhin dhe garazh 

Kati i dyte 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo

230m2  truall

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 3 kateshe € 280000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër