×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 2811

Shitet banesa - Prizren

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400467  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
77m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prizeren

Shitet banesa 77m2 afer UBT dhe INTEREX, Rr.Tirana, Prizren 
Ndodhet ne katin e dyte (objekti banesor posedon edhe ashensor) ka flete poseduese dhe dokumentacion te rregullt
Banesa nuk eshte e mobiluar, por e shtruar vetem me laminat, banjon e ka te kompletuar me pllaka dhe paisjet e sanitarise, totalisht te reja, ka kete renditje
- Dhome gjumi
- Dhome ndenje
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon
Dritaret kane rroleta moderne me haphe-mbyllje elektrike. Gjithashtu ka ngrohje qendrore me rryme.
Per informata me te detajuara kontaktoni ne tel. 043/888-979

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A