×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 152

Shitet shtëpia

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400344  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 1
Sipërfaqja
230m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

ShITET SHTËPIA në Bërnicë të Poshtme me sipërfaqe prej 230m2 dhe 6.23 ari truall . Shtëpia posedon : Kati i pare - Sallon me kuzhine , banjo , dhome e veqante per ngrohje qendrore , kati i dyte - 3 dhoma gjumi - paradhoma , banjo , wc , shpajz  , 3 ballkona . Posedon garazhe per 3 vetura me dyer automatike , garazha posedon edhe Wc . Shtepia poashtu posedon edhe pishine .

Nr.kontaktues 049 205 460 / 044 453 006 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shes dy shtepi me 18 ari Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Shitet shtepia 220m2 me 3.5 ari toke (Perball KFC) € 155000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet shtepi + dyqan € 155000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
OKAZION?? shitet apartamenti ne vala mar (gjiri lalzit) Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë