×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 544

Shitet Trualli 4 Ari Në Prishtinë (Me Marveshje)

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400619  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
400m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

? Shitet Trualli 4 Ari Në Prishtinë Në Magjistralën Prishtin-Gjilan Rreth 500 Metra Prej Albi Mall . 

? Trualli Gjendet Afër Lagjës Marigona, Përball Auto Servis Tafa, Në Rrugën Odhise Grillo 200-250 Metra Më Posht .

? 200-300 Metra Afër Truallit Gjendet Qerdhja Për Fëmijë Si Dhe Shkolla Fillore .

? Rruga Është E Shtruar Me Kocka, Ka Edhe Kanalizimin, Ujin,Rrymën .
Vend Shum i Përshtatshum Për Ndërtim . 
Përkthimi Te Noteri Mbrenda Ditës. 

? Për Ma Shum Info Na Kontaktoni Në : 
???? 044-176-640 !

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet toke \ud83d\udcd0Sip 950 m2 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Njoftim per Pjesemarrje ne Shitjen me Ankand te Pasurise se Paluajtshme € 655582.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Spille Kavaje Toka pemet e ullirit 13 vjec € 200000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
\ud83d\udcb0. Shitet toke per biznes \ud83d\udcd0 Sipërfaqe totale 12.000m² € 500000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër