×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 146

Shitet Trualli 4 Ari Në Prishtinë (Me Marveshje)

Çmimi : Me Marrëveshje
Ofertat : 1
ID
400520  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
400m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

?? Shitet Trualli 4 Ari Në Prishtin Në Magjistralën Prishtin-Gjilan .
?? Trualli Gjendet Afër Lagjës Marigona, Përball Auto Servis Tafa, Në Rrugën Odhise Grillo 200-250 Metra Më Posht .
?? 200-300 Metra Afër Truallit Gjendet Qerdhja Për Fëmijë Si Dhe Shkolla Fillore .
?? Rruga Është E Shtruar Me Kocka, Ka Edhe Kanalizimin, Ujin,Rrymën, Leje Për Ndërtim . Vend Shum i Përshtatshum Për Ndërtim . 
Përkthimi Te Noteri Mbrenda Ditës. 

?? Për Ma Shum Info Na Kontaktoni Në : ???? 044-176-640 !

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

tok are Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shitet trolli me shtepiii 24.50 Ari € 2200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Vushtrri
Shesë 10 ari truall ne fshatin Reka e Mëllagës Rugove € 5500.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë
Vali-Ndrrohet Toka në Prishtin Llukar me banes minimumi banesa 55m² e permi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë