×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 388

Shitet banesa 86m2 ne lagjen e Standardit

88000.00
ID
400304  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
86m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Banesa ka siperfaqe 86m2. Gjindet në lagjen Standard, në objektin 3, kati 2-të. Banesa ka pamje në juglindje.

Banesa shitet komplet e mobiluar dhe është e banueshme që në ditën e parë. Dhoma e pritjës ka ulëset Natuzzi, ndërkaq kuzhina është Doimo.

Lagjja ka rrymë 24h, edhe në rast kur ka ndërprerje të energjisë elektrike, gjeneratori i lagjës furnizon banesën me rrymë.
Uji i ngrohtë vjen nga kaldaja e lagjës dhe nuk ka nevojë të vendosen bojlerët në banesë, duke na kursyer enegji dhe hapsirë në banjo.
Ka dhomë të ndenjës bashk me kuzhinë dhe trepezari. Ka dy dhoma të fjetjës, 1 banjo ne koridor, dhe një tjeter banjo të madhe në dhomë të fjetjes.

Ka një teracë të madhe e cila ka dalje nga secila dhomë e banesës.

Detajet tjera ne WhatsApp dhe Viber +12892048698
Mob +383 44 444 497

Cmimi i diskutueshem.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet shtepi private ne Tirane zona vilat amerikane cmimi 400 mi euro € 400.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Leshohet kati i shtepise me qera € 140.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
AGENCY HOME VIP SHET 13 BANESA NE NJE OBJKET nga 60m2 deri 134m2 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj lokalin me qera 153m2 ne Fushe Kosove € 500.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A