×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 371

shitet

80000.00
ID
401742  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
77m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Prishtinë

Extra super mobilie kuzhine moderne e kualitet te larte , dy dhoma gjumi dy banjo nje shpajze nje terrace supermasive kati i pare uji i pijshem .Dy lifta supermasiv banese me kualitet te larte e ndertuar nga kompania me kualitet telarte Krapi izolim akustik mbrojtese ne ndertese ne rast te rreshjeve nga bora dhe shiu nuk do te kete zhurme nga shiu dhe bora rampa supermoderne vetem per banoret e lagjes kati i pare .

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe