×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 393

Okazion Vila Gjiri Lalezit

Çmimi : Me Marrëveshje
Ofertat : 1
ID
401493  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 2
Sipërfaqja
200m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Prishtinë

VIP REALTY INVESTMENTS 
Ofron nje super mundesi investimi tek San Pietro Resort ! 

Vila organizohet ne dy kate me nje sip. totale 204 m2.
- Ne katin e pare: nje salle ndenje me aneks kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo, lavanteri dhe verande. Ne katin e dyte ka tre dhoma gjumi, njera prej tyre matrimoniale, nje banjo dhe nje verande. 
- Vila pozicionohet fare prane detit, ne nje kompleks qe ofron qetesi, standarte te larta ndertimi dhe security 24/7.
- Parkim i garantuar dhe asksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta si per banoret ashtu dhe per te ftuarit.

 

Tel: +355684235055

 

web: https://viprealtyinvestmen.wixsite.com/my-site

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A