×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 284

Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie''

7000.00
ID
401970  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
56m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2022
Kosovë / Prishtinë

Shitet biznesi bashkë me inventar dhe paisje të punës

Lokali 56 metra kator

Posedon paisjet për:
- Make Up
- Fenerim
- Thonjë
- Depilim

Biznesi gjendet në Prishtinë
Rr. Shkupi (banesat e F&A Inxhiniering)


Çmimi 7000€ (i negociushem)

049 156 011

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
shitet restorant hotel € 260.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe