×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 390

Projekte per shtepi _ plane per shtepi (projektim dhe ndertim)

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401756  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
200m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

HBKuqi -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Kosovë / Prishtinë

Bëjmë projektimin dhe ndertimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,
gjithashtu posedojm edhe katalogun me projekte te shtepiave.
Per shtepit e prezantuara ne foto mundemi me be modifikime te nevojshme ne menyr qe ti pershtatemi kerkesave te investitorit

Projektimi behet nga magjister te Arkitektures dhe te Ndertimtarise.

Pasi te perfundoj projekti per shtepi jua dergojm oferten finale per ndertim te shtepise,
1. Me sistemin qelesat ne dore 
2. Ndertim i vrazhde. 
Ndertimi behet me punetor me pervoj shumëvjeqare.

Posedojm mbi 1500 plane te te gjitha llojeve,keto plane mund ti shihni ne facebook
linku per facebook
www.facebook.com/HbKuqi
www.instagram.com/hbkuqi

Për më shum informata na kontaktoni.

+383/44-622-187
+383/49-14 10 84

#shtepimoderne
#shtepinjekateshe
#planepershtepi
#shtepidykateshe
#shtepiklasike
#shtepimepishine
#projektepershtepi

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe