×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 136

BLEJ APARTAMENT 1+1 ne Lungomare VLORË

50.00
ID
401408  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Prishtinë

BLEJ APARTAMENT 1+1 ne Lungomare VLORË

Blej një apartament 1+1 në Lungomare, Vlorë, me pronësi të çertifikuar, objekti mundësisht ndërtim i ri, apartamenti i pa mobiluar, qoftë edhe i pa banuar  më parë. Ofertat me hollësi dhe foto në e-mail iosmani@hotmail.com

+38344110903, viber& whatsApp

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 3 kateshe € 280000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër