×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 221

Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III

36000.00
ID
401188  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
34m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III Blloku 5/1 Nr.12. kati 4 banesat e himta, afer postes së vogël, banesa gjendet ne katin e 4 ka nxemje qendrore, posedon kuzhinën dhe një dhomë ndaras, dokumentacionin në rregull përkthimi I menjëhershëm,  çmimi 36000 €. Tel. 044/312-2 15 edhe viber e WhatsApp.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A