×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 161

Shitet 5 ari truall ne Kolovice te re - Kroni i Popit

75000.00
ID
401160  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
496m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Shes 5 ari truall në Prishtinë, në lagjen Kolovica e Re – Kroni i Popit. Trualli gjindet në mes të dy rrugëve të asfaltuar :Ulqini dhe Lezha. Ka pamje mbi tërë lagjen e me tej.

Trualli posedon infrastrukturë të plotë dhe dokumentacion të rregullt

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toka ne zonen industriale durres Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shitet toke ne Manati Lezhe 0695553333 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shitet toke Manati Lezhe Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë