×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 197

Banesë me qira në Qendër, mbrapa Teatrit

280.00
ID
400978  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banesë me qira në Qendër, mbrapa Teatrit????
▪️Çmimi: 280€????
▪️tek 4 llullat, me 80m2 kati 9, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️banjo dhe
▪️1 ballkon.
 
 80m2
Kontakti 044 422 275
 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira 3+1 kati 1 € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A