×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 128

Shitet banesa te kompleksi Royal Palace , Shengjin

32000.00
ID
400938  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 1
Sipërfaqja
46m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banesa  ne shitje, 1+1 ne katin e pare teknik( pra i takon kati 2) 46 m2 ku 40 m2 eshte sip fizike dhe 6m sip e perbashket , kushton 32 mij € e 
kompletuar me te gjitha shume cilesore. Banesa ndodhet tek komleksi “ Royal Palace”ne Shëngjin. 
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber ,WhatsApp

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë