×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 358

Banesa ne shitje ne lagjen Ulpiane , Prishtine

140000.00
ID
400904  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banese ne shitje ne Ulpiane te oficerat,me 2 dhoma gjumi, 2banjo,sallon,kuzhinë, korridor, ballkon. 
Me 67 m2 netto dhe rreth 85 bruto,
E renovuar 
Çmimi 140.000 eur
Kontakt 
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A