×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 719

Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha 77m2

780.00
ID
400901  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
77m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha . Banesa posedon 2 dhoma gjumi , dhe salloni me kuzhin.
Ballkoni esht i madh me Pamje ka Jugu .
Banesa me nje qmim te volitshem
Banesa eshte ndertim i ri .
Tek objekti Famis. 

Agjensioni për patundshmëri
NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Code 20

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A