×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 637

Shitet banesa ne qender te Prishtines

1200.00
Ofertat : 1
ID
400704  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
98m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Shitet Banesa ne qender te Prishtines, ne lagjjen e Muhaxhereve ne Kompleksin Luxory Green Apartments me siperfaqe 97.74 m2, kati i 4 .

Banesa eshte e gatshme per banim dhe posedon kete renditje:

- Sallon me kuzhine

- 2 dhoma gjumi

- 2 Banjo

- WC

- 2 Ballkona

Cmim eshte : 1,200.00€ m2

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 3 kateshe € 280000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër