×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 671

Ofrohet per Shitje me qmim mjaft te volitshem

44000.00
Ofertat : 2
ID
400518  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
63m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Ofrohet për #SHITJE Banesë 1+1 Afër Parkut të qytetit, mrapa Ambasadës së Zvicrrës, me një çmim mjaftë të volitshëm.

63m² ?Dhomë gjumi?Sallon ?Kuzhinë?Kati 5
?

Banesa është në vend të qetë dhe është afër të gjitha komoditeteve, ku afer ka Shkollën fillore, Ambullantën, Parkun e qytetit si dhe Qendrën vetëm 7 min. pa pasur nevojë ta përdorni veturen.

Banesa përbëhet nga Salloni me Kuzhinë , nje Dhomë e Fjetjes me dalje në Ballkon, një Koridor mjaft i gjerë si dhe Banjo me dritare.

Kjo banesë është ideale për të gjitha qiftet e reja si dhe për ata që dëshirojnë ta japin për qiradhënie!
P.S (pa lift)

Cmimi: 44,000€ (i diskutueshëm)

Marr kompenzim edhe ndonjë veturë

Info; 044 69 07 69 [+383 Viber]
049 15 25 92

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A