×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 200

ofrohet për Shitje Banesë shumë e këndshme

43000.00
ID
400517  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Ofrohet PËR ?‎#SHITJE? Banesë 1+1 e gatshme dhe ndërtim shumë cilësor në "Lagjen e Spitalit" në rrugën që lidhet me atë "Muharrem Fejza" afër "Super Viva" në Prishtinë.

50m²?1 Dhomë Gjumi?1 Banjo?Kati 7
?

Në kuadër të një objekti ndërtim i ri nga Muratori në "Lagjen e Spitalit", në katin e 7-ë ndodhet kjo banesë shumë e mirë dhe funksionale, e mobiluar me shumë shije, orjentim të hapurë, 2 Ashensorë, dysheme laminat, ngrohje qëndrore me rrymë, dritare cilësore dhe me roleta të jashtme alumini.

Përfshinë sipërfaqe banimi prej 50m² e shpërndarë në 1 Qëndrim ditor me Kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo, Koridor dhe 1 Ballkon.

Ofrohet për shitje kështu siq shihet ne foto, mirepo, ekzsiston mundësia edhe për ata qe kan interes me marr të pa mobiluar!
Gjithashtu shumë e pershtatshme për ata që deshirojnë ta kenë per qiradhënie.

Çmimi 43,000€

Për më shumë informata:

? 044 69 07 69 [+Viber]
? 049 15 25 92

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET BANESA 82m2 FUSH KOSOV E MOBILUME ME FLET POSEDUSE € 550.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë
shitet vlore Lungomare me pamje deti € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
Banesë me qira te Santea Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet banesa urgjent te Rubini ne fillim t'Rr.D.Kombit € 65000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj