×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1362

Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

65000.00
ID
400412  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
82m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

Banesë super-luksoze e mobiluar dhe ne gjendje shumë të mirë me qmim shumë të volitshëm.

Banesa gjendët 50 metra larg nga sheshi Nëna Terezë, është në katin e dytë, ka 82 m², ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, ballkon, kuzhinë dhe sallon.

Qmimi 793 €/m² ose në total 65,000 €.

  • ërtesa është në procesin e legalizimit dhe është 5 katëshe, për 3 katet e para ka leje të ndërtimit, per pjesën tjetër pritët të merrët leja.

Ndërtesa është e ndërtuar nga një firm ndërtuese e cila momentalisht është pronare e kësaj banese dhe e tokës ku është ndërtuar ndëtesa.

Që të mos keni dyshime se mund tju dal ndonjë problem për shkak të procesit të legalizimit, shitja behet me garancë përmes kontratës dhe noterit ose avokatit.

Per qdo pyetje Tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 11

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A