×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 524

Shitet banesa ne Mat 1

66000.00
ID
400404  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitet banesa ne Mat 1
Banesa gjindet ne katin e Shtatë dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma te gjumit
*Koridor
*Banjo
*Wc
*Ballkon

Çmimi 66 000 euro

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
? agjencioniswiss@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A