×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 21

Shitet banesa ne Mat 1

50000.00
ID
400396  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitet banesa në Mat 1 ndertim I  VG Construction
Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka këtë renditje:
*Sallon
*Kuzhine
*Nje dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Çmimi 50 000

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet banesa € 180.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shes banesen 2dhomshe Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet benesa 110m2 Prishtine Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A