×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 36

Shitet banesa ne Breg diellit

42000.00
ID
400395  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
33m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitet Banesa ne breg te diellit te Ambullanta Banesa ka gjithësej 33 metra katror Neto Me flet poseduese
Ne katin e 5 ka lift dhe është Me nxemje termokos
Çmimi 42000 i diskutueshem

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet banesa € 180.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shes banesen 2dhomshe Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet benesa 110m2 Prishtine Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A