×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1534

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

91000.00
Ofertat : 1
ID
400382  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
71m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

Banesa ka 2 dhoma gjumi. Dhoma e pritjes. Ka 2 ballkona dhe 2 banjo. Kati i 3. Nxemje qëndrore 24 or si dhe rrym dhe uj 24 or pa ndalesë. Per qdo informacion shtesë kontaktoni në numrin e telefonit.

Qmimi 91,000 €, sierfaqe 71 m².

Është ndërtim i vjeter 5 katësh.

Banesa ndodhet në nje lagje të qetë për banim familjar. Ka parking të mjaftueshem si dhe lagjja është e ndriquar tëresisht gjate natës. Banesa është në katin e 3 gjithsej banesa është 5 katshe PA LIFT. Posedoj fletën poseduese dhe dokumentacioni është i rregullt.

Per qdo pyetje numri kontaktuestel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 7

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A