×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1254

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

75000.00
ID
400381  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
107m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

Banesa gjendët në katin e 10-të, ka 107 m² me qmim total 75,000 € dmth 700 €/m².

Ka pamje nga qyteti, spitali, eulexi, veterniku.

Ka 3 dhoma gjithsej, 1 banjo e madhe, ashensorë me mirmbajtje mujore 10 €.

E ndërtuar nga firma ”Lura e Avni Gjakovës”.

 

Banesa shitët me të gjith interierin që posedon:

Nxemje qëndrore Vailant të gjermanisë me Smart Thermostat WIFI.

Air condition.

Ujë 24 orë me rezervarë privat.

IONAIR sistemin: që pastron ajrin në 5 faza në mënyrë efektive largon qdo lloj të ndotsve të grimcave të ajrit, duke përfshirë alergen, polen, sporet e mykut, pluhurit, perutin e qenit apo maces, kunder alergjisë, bakeret dhe virusët në ajr.

 

Poashtu përveq mobileve të enterierit modern, banesa posedon edhe 2 TV.

LED të teknologjisë së lartë Samsung madhesija 65 inc në dhomë të ditës dhe Samsung 35 inc në dhomë të fëmijëve. Por nuk kryhet me kaq.

 

Në dhomën master të fjetjës është edhe Kinema private me projektor HD dhe me madhësi 100 inc me surround sistem.

 

Surround sistemin e nivelit dhe kualitetit të lartë.

 

Kujtesa dhe Ipko ofrojnë shërbimet e tyre, por unë kam vendosur Digitalbin antenën satelitore me HD kanale full paket që transferohet te blerësi.

 

Gjitha dhomat kan ndriqim natyral nga dielli gjat tër ditës.

 

Terrasa është ekstra e madhe, pjesa me pamje nga qyteti është e mbyllur me dritare panorame.

 

Ballkonin shtesë që eshtë I hapur dhe posedon skarën.

 

Banesa është e kompletuar tërësishtë, ka maqinë të lamjes, maqinë të enëve, frigorifer të integruar, sende dekoruese si piktura llampa etje etje.

 

Për më shumë shikoni fotot duke klikuar linkun më poshtë:

https://drive.google.com/drive/folders/1oEAThGt_PzuVHv7isK6tUVYvWA_6soFN?usp=sharing

 

Pres blerës serioz për të lën termin për ta parë banesën kontaktoni në

tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 5

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A