×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 599

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

165000.00
ID
400379  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 1
Sipërfaqja
120m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

Shumë e përshtatshme për banim dhe për biznes.

 

Banesa është e mobiluar dhe posedon:

•120 m² bashk me ballkona,

•Kati 1,

•Sallon me kuzhinë,

•3 Dhoma gjumi,

•2 Banjo,

•3 Ballkona,

•Nxemje qendrore.

  1.  

Salloni është I lidhur me trepazari ndërsa kuzhina e ndarë.

Ka vendparkim të madh, 2 parqe, 2 shkolla fillore, bibliotekë etje.

 

Çmimi i banesës 165.000 €.

Çmimi i garazhës 12.000 €.

Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 6

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITEN Apartamente 1+1 € 32000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
#Shitet \ud83c\udfe2 Apartament 2+1 ne Golem € 37000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
>>#SHITET VILE 2 KATESHE << € 400.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
#Shitet Apartamenti 1+1 € 36000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë