×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 570

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani,

100000.00
ID
400378  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani, Prishtinë afër postës kryesore.

Banesa gjendët në katin përdhesë, ka pamje nga lindja, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo.

Banesa është e pamobiluar.

Ngjitur me banesën është edhe lokali me dy hymje, banesa bashk me lokal ka diku rreth 100 m².

  • shtë ndërtim i vjetër 40 vjeqarë, shumë e përshtatshme për banim ose lokal.

Dokumentacioni I pronësisë do të sigurohët së shpejti nga komuna, sepse ky kat ka qenë podrum i banorëve, të cilët na e kan dhën neve për banim. Nënshkrimet e banorëve i kemi marrë dhe dërguar në komunë dhe së shpejti pritët të merrët fleta poseduese nga komuna.

Qmimi I shitjes 1,000 €/m², total 100,000 €.

Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 4

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET BANESA KATI 1 GARSONJERE € 25.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
LEAHOHET GARSONJERE ME QERA Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha 77m2 € 780.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Lëshohet banesa me qera ne Lagjen e Muhaxhereve € 300.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A