×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1237

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

300000.00
ID
400375  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
140m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Banesa është ndërtim I vjetër dhe është në katin përdhesë, komplet ndërtesa është 3 katëshe e lartë, ka 140 m² neto, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 dhomë pritje, 1 kuzhinë dhe 3 koridore.

Oborri është në shfrytzim të banesës dhe posedon një lokal posht sajë prej 40 m² siq mund ta shihni në foto, është shum e përshtatshme për biznes.

Ka dy hymje, një hymje nga ndërtesa dhe një hymje e veqant.

Ka nxemje qëndrore, pushimore, kopsht, ballkon, shteg në oborr dhe parking rrugorë.

Të gjitha dokumentat e pronësisë janë në rregull.

Banesa është e mobiluar tërsisht, ka në shfrytzim të gjithë pjesën e përparme dhe ka PARKING PRIVAT.

Ka qasje nga të dy rruget para dhe prapa ndërtesës ku është hymja e banorëve të ndërtesës.

Ka pamje dhe kopshte në të dy anët.

Pranohët nga bankat si hipotekë në rast të blerjes me kredi.

Qmimi I shitjes 300,000 €.

Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 3

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe