×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 660

Ofrohet per Shitje Banese me qmim mjaft te volitshem

45000.00
ID
400358  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
63m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitet Banesa te Parku i qyteti, mrapa Ambasades së Zvicrres,
Banesa është në vend të qetë dha ka një pozicion mjaft të mirë ku qendren e ka vetëm 5 min larg. Banesa është 63 metra katror, dhe është në katin e pestë (V),
Përbëhet nga 
- Sallon me Kuzhinë 
- Dhomë gjumi, 
- Banjo, 
- Terasë. 
E mobiluar komplet.
Banesa aktualisht është e lëshuar me qera.

Cmimi 45000 euro (i diskutueshem)

Tel. +383 44 69 07 69 (Viber)
049 79 79 96

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A