×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 626

Ofrohet banese per Shitje

65500.00
Ofertat : 1
ID
400357  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 1
Sipërfaqja
87m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Ofrohet PËR #SHITJE? Banesë 2+1 në afërsi të shkollës "Pavarësia" në Prishtinë tek "Vëllezërit Asllani".

87m²?2 Dhoma gjumi?1.5 Banjo?Garazh
?
Banesa ndodhet në njërin prej objekteve të fundit të ndërtuara nga "Vëllezërit Asllani", në afërsi të shkollës "Pavarësia" . Në katin e parë, 2 ashensorë, shkallë emergjente, oborr të brendshëm, orientim të mirë, vend shumë i qetë dhe afer keni Shkollen Fillore Pavarësia, Ambullante, Trafikun Urban dhe gjitha komoditetet tjera për të bërë një jetë sa me të mirë!

Përfshin 87m² dhe përbëhet nga 1 Sallon me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi , 1 Banjo dhe 1 Ballkon si dhe garazha me depo! (Garazha nuk perfshihet ne qmim)

Çmimi: 65,500€

Për më shumë informata:

? 044 69 07 69 [+383 Viber]
? 049 79 79 96

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A