×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 246

Shitën 5 ari tokë në Veternik, Prishtinë

70000.00
ID
400352  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitën 5 ari tokë në Veternik, Prishtinë, qmimi shum i volitshëm 14 000 € ari. Afër sajë është shkolla. Toka ka rrugë në të dy anët e sajë, plus do të ndërtohët rruga e re ku do të ket qasje nga restorant Rroni. Plani urbanistik për banim individual, nuk mund të ndahet në pjes më të vogla.

Nr i tel / "Viber": +383 49 550 126

Ose kontaktoni në "Facebook":  https://www.facebook.com/shpetim.bici.56  

Në shitje jan edhe 3 shpijat radhazi që jan më posht me nga 6 ari secila.

https://goo.gl/maps/jDGFFaAs4mS2

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET TOKE - TRUALL NE GOLEM Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
#Shitet Toke Truall ne Golem Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shes objekt 3 katesh,çdo kat 174 m2.dhe trualli 534 m2 € 135.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Vali-Shitet Ndrrohet toka ne Jezerc 500metra mbi Restaurant Ariu € 5000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj