×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 32

Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

3000.00
ID
400351  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
2500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Klinë

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rruga Kijeve - Zahaq.

Trolli ka rruge te asfaltuar, rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles e kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin
e shtepise. Siperfaqja  e Trollit eshte 25 ARI ku mund te ndertohen 2 ose 3 shtepi dhe te gjitha te kene dalje ne rrugen e asfaltuar.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET TOKA NE FSH.BABUSH URGJENT Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten 10 ari tokë ne Vaganic Te Mitrovices € 22000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Mitrovicë
Shitet 1 Hektar toke ne fshatin Keqekolle komune e Prishtines. € 1200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
SHITET TRUALLI 25 ARI "BERNIC E POSHTME" ME FLET POSEDUESE Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A