×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 2295

BANESA NE SHITJE, KATI 3, PRISHTINE

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400343  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shes banesen ne Prishtine rr.Agim Ramadani mbi Meridian ne katin e 3.Banesa eshte e renovuar komplet si dhe mobilet jan te gjitha te reja.
Banesa ka 100 m2 (me llogaritjen e vjeter), 2 dhoma gjumi, 1 dhome me kuzhin bashk, nje banjo, 2 ballkona ( para dhe pas).

Per me shum mundeni me ardh me pa, perkthimi behet menjeher. Gjithashtu ka dhe tepihat dhe perdet e gaqme per banim me te gjitha.

Cmimi: 160.000 eur

Tel:049 966 018 ose 045 669 000 
Viber:+38349966018

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A