×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 433

TOKE NE AFERSI TE GERMIS ME POZIT JASHTZAKONISHT TE MIRE

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400314  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
40m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Shitet toka ne afersi te Germis 40ari te gjitha ne nje parcele dhe me nje posit jashtezakonisht te mire dhe me nje perspektiv shume te madhe
Dokumentacioni ne rregull,parcela mund te dal ne emer te blersit pa asnje problem.Toka saktsisht ndodhet te hyrja e Germis rruga majtas e asfaltuar te dergon tek toka,bej ndrrim edhe me banes.Per info shtes kontaktoni ne 049-333-869(vetem ne VIBER )

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toka ne zonen industriale durres Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës