×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 536

AGENCY HOME VIP SHET 13 BANESA NE NJE OBJKET nga 60m2 deri 134m2

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400727  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

qqwwaa123 -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2018
Kosovë / Pejë

AGENCY HOME VIP-a shetë 13 BANESA TË ISHË FURRA E BUKËS PEJË .
Ne lagjen (Kristal) mbrapa hekurudhes .

BANESAT JANË MË KETO SIPËRFAQE m2
Nga kati 1 deri 6 .

60.60m2 C.Nr-6 kati 2 Llanella-C
74.15m2 B.Nr- 1 kati 1 Llamella-B
79.65m2 C.Nr-5 kati 2 E SHITUR
82.65m2 A.Nr-4 kati 4 E SHITUR
92.80m2 B.Nr-3 kati 1 Llamella-B
96.15m2 B.Nr-2 kati 4 Llamella-B
96.70m2 A.Nr-3 kati 4 Llamella-A
96.70m2 A.Nr-3 kati 6 Llamella-A
101.15m2 A.Nr-5 kati 1 Llamella-A
105.00m2 A.Nr-6 kati 4 Llanella-B
105.50m2 C.Nr-3kati 2 Llanella-C
105.50m2 C.Nr-3kati 5 Llanella-C
109.60m2 B.Nr-5kati 1 Llamella-B
119.90m2 A.Nr-1kati 6 Llanella-A
134.20m2 C.Nr-7kati 4 Llanella-C

- Home VIP-a ka filluar shitjen e Banesave qe jan Ndertim e siper ku dhe komplet nderimi perfundon ne vitin 2021
- Objekti po thujse Vetem eshtë ne perfundimë ku eshtë e ndertuar me një cilesi shumë të lartë dhe me pamje shum piktureske si nga qyteti po ashtut dhe nga natyra e bukur e Bjeshkve .
- Qmimi eshtë me marveshje
- Mundesi pritje per Pagesë .
-Andaj ju klientë te nderuar te companisë sonë po qe deshironi një banesë te cilesis se lartë dhe një lagje te qetë ku te gjitha gjerat elemtare i keni afer ja mundesija për ju .
Na kontaktoni mos hezitoni

—— A G E N C Y - H O M E - V I P ——
Të interesuarit mund të na kontaktojnë .
Në +383/49-699964 viber tango WhatsApp .
Në +383/44-699964 viber tango WhatsApp .
Në Skype Agency home vip Kosovo
Në facebook Home Vip-a
Në Email Agency-home-vip@hotmail.com
Apo në zyret tona ju faliminderit nga
HOME VIP. Mos Hezitoni të na kontaktoni binduni dhe vet ne Korrektësin , Sinqeritetin dhe aftësit tona Prefesionale sepse puna që kemi bërë deri tani na ka sjell që të jemi një ndër Agjensionet për Patundshmëri më të Mdhenjët në Kosovë,Mal të zi, Shqipëri,Maqedoni etj.
ju Mirpresim në gjdo kohë ne Punojmë per
Ju 24/orë ju Faliminderit Respekt .,
Nga staffi Home Vip-a

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe