×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 113

Shitet Apartamenti 2+2 me Verand

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401831  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
267m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Lushnjë

Shitet Apartamenti 267 m2 :
Dhoma : 2 te bollshme me ballkon
Banjo : 2
Sallon Ndejtej gatimi -
142 m2 hapsir banimi dhe 120 m2 verand
Apartamenti eshte i mir projektuar , me hapsir t ebollshme me 2 ballkone qe lidh dhomat dhe sallonin e ndejtjes ,
Apartamenti , ndodhet ne nje pallat , qe eshte Sistem Kapot me termoizolim Pallat qe eshte 6 Katesh i ndertuar ne vitin 2015 , me Ashensor , uji drita 24 or . Me kamera Sigurie etj, Shum pallat i qete ku gjithsej jane 22 familje .
Pallati ska asnje lloj carje apo problemi nga termeti , eshte nga pallatet me te sigurta nga termetet ,
Apartamenti Disponon Hipotek dhe letra te rregullta
Kontakt : 0693265875

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A