×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 180

Shitet Dyqani Kati 0

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401828  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
180m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Lushnjë

Shitet Dyqani me siperfaqe 180 m2 ne katin e 0 . nga rruga kryesore dhe nga parkimi mbas pallatit . Dyqani ndodhet Ne Rrugen Shetitorja Stadiumit 100 metra nga kthesa Spitalit dhe 200 metra nga rrotondo plasmasit Lushnje , ne nje zone me.levizje te madhe dhe ideal per biznes. Pallati ka 3 kate dyqane dhe me goxha sistem te mire per biznesne . Dyqani disponon hipotek dhr dokumentacion te rregullt Te interesuarit kontakt. Dyqani eshte aktualisht me qera , . cmimi diskutueshem
kontakt : 0693265875

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A