×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 201

Shitet Dyqani ne Shetitoren Shqiponja

54000.00
ID
401826  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
35m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Lushnjë

Shitet Dyqani me siperfaqe 34 m2 ne katin e 0 . 50 metra nga shtepia Kongresit Lushnjes , Sheshi Shqiponja , dhe nga parkimi mbas pallatit me 2 hyrje dalje Dyqani ndodhet prane muzeut . Totalisht i Investuar , ne nje zone me.levizje te madhe dhe ideal per . Dyqani disponon hipotek dhr dokumentacion te rregullt Te interesuarit kontakt. Dyqani eshte aktualisht me qera pizza . cmimi pak i diskutueshem sipas negociates
kontakt : 0693265875

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A