×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 123

Shitet Kapanon dhe truall Berxull Tirane

1800000.00
ID
401825  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
8000m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Lushnjë

Disponojmë Kapanon për Shitje.
Kapanoni ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës 1km nga rrotondo kryesore e vores
Kapanoni disponon sipërfaqje:
• 3000 m2 ndërtim
• 4800m2 toke
•Total 7800 m²
• Ka lartësi 8m dhe në kulm ka lartësi 10m
• Mbuluar me panele
• Vinca 15 Tonsh
• Shtruar me Beton Industrial
• Sistem Zyrash , Banjo , Sitem Uji etj
• Dyer Industriale automatike me panele
• Linje 380V 3 Fazore ,
• Ndricim Pefekt LED
• Sistem Ajri
E Shum te tjera
Dokumenta te Rregullta
Ne gjendje perfekete
Cmimi - 1,800,000 Euro I Diskutueshem
Per me teper kontakt : 0693265875

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A