×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 225

Shitet Apartament ose njesi Biznesi

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401823  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 7
: 4
: 0
Sipërfaqja
760m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Lushnjë

Shiten Apartamentet ose Apartamenti Kati 7
Shitet Apartament 1 papafingo
Siperfaqe Banimi -194m2
Verand / Ballkon - 180 m2
Total Ap1 - 374 m2
Shitet Apartament 2 Papafingo
Siperfaqe Banimi - 151.30 m2
Verand / Ballkon - 180 m2
Total Ap2 - 332 m2
Apartamenten jane te dyja me prane mund te perdoren dhe si 1 apartament i vetem ose ambjen biznesi
Siperfaqr banimi total 346 m2
Verand /Ballkon 360 m2
Total 745 m2 .
Mund te perdoret dhe siperfaqa siper prej 300 m2 te tjera pasi eshte papafingo dhe kati i fundit .
Ideal per biznes apo super apartamente .
Njesit Ndodhet ne nje pallat , qe eshte Sistem Kapot me termoizlim Pallat qe eshte 7 Katesh i ndertuar ne vitin 2015 , me Ashensor , uji drita 24 or . Me kamera Sigurie etj, Shum pallat i qete ku gjithsej jane 22 familje .
Apartamenti ndodhet ne Katin e 7.
papafingo qe eshte ky apartament
Pallati ska asnje lloj carje apo problemi nga termeti , eshte nga pallatet me te sigurta nga termetet ,
Apartamenti Disponon Hipotek dhe letra te rregullta. Mund te shiten vec e vec ose bashk
Per me teper info Kontakt :0693265875

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe