×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 518

Shitet shtëpija 6 ari oborr.

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401664  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 5
: 2
: 0
Sipërfaqja
200m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Lipjan

Shitet shtëpija 6 ari oborr. Shtëpija ka 200m2. Shtëpija posedon kanalizim, ujësjellës dhe bunar. Shtëpija gjendet Shteti: Kosov ,Qyteti: Lipjan Fshati: Lagjja e Re-Suhadoll. 
 

Shtëpija ka:

1 kuzhin 

2 banjo 

5 dhoma gjumi

1 depo

Numri kontaktues: 044876076

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe