×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 135

OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE

26.00
ID
400554  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
8000m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Lezhë

+TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI..
 +REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.
+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE 
+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ  BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.
+ TOKA JEPET DHE ME KESTE  NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE
Çmimi 26 € metri
I diskutueshem
INFO
NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet toka ne Mazgit -Tyrbja Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Kastriot
Shitet Mali në Radashevc Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet toka ne Mazgit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Kastriot
Shitet Toka ne Matiqan Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë