×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 86

Duks dhe Pantolla

30.00
ID
401872  
Lloji i postimit
Kombinime/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Mitrovicë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Mitrovicë
  Duks & Pantolla

Duke filluar me masa të ndryshme:
S M L XL XXL

Për vetem 30€ 
Transporti në Kosovë(Falas)\u2705
Shqipëri & Maqedoni 3€

Për më shumë detaje rreth porosisë na kontaktoni \ud83d\udce5 Messenger apo në nr. \ud83d\udcde(+383)49413863- Viber dhe Whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar