×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 64

Shitet Apartament ne Plazh Durres

290000.00
ID
402023  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 4
: 0
Sipërfaqja
385m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet super Apartament
Plazh Durres. Pas hotel Germany, 50 metra
nga deti

4 dhoma gjumi, kater banjo, sallon,
soxhorno, dhome gatim dhe ngrenje, dy ballkone
dhe dy taraca te mbuluara me tende druri
Apartamenti eshte i organizuar ne ate menyre
qe mundet te ndahet ne kater apartamente te
veçanta
Parkim privat i veçante me porte hekuri per dy
makina (pjese e prones private)
Sipërfaqe: 385 m²
Me hipoteke dhe e rivlersuar
Kati 6 ( i gjithe kati i fundit )
Pallat i ri (me i sigurti ne ate zone)
Me ashensor. Mundesi per ashensor privat
I mobiluar
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te
mira te Durresit
Ndodhet ne rruge kryesore, zona ofron te gjithe
facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te
mire
Gjendja super, shume e mire, jane kryer
punime cilesore, termoizolim, sistem kapot,
vetrata plastike gjermane me dopjo xham, panel
diellor dhe depozita uji personale me 10.000 litra.
Ngrohja-ftohja behet me kondicioner ne cdo
dhomë
Çmimi: 290.000 €uro!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 2+1 ne Golem € 105000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A