×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 120

????Shitet Apartament 2+1 në plazhin e Golemit

52000.00
ID
402001  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
94m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

????Shitet Apartament 2+1 në plazhin e Golemit
????Sipërfaqje: 94m²
????Pajisur me Çertifikatë Pronësie
✔️Kati 5 Banim
✔️Pa Ashensor
✔️Orientimi: Lindje dhe Perendim
✔️100 metra nga deti
????Adresa: Plazhi i Golemit
????Çmimi:52.000€uro

????Kontaktoni në:
????0695509143 (Astrit)
????0685004100 (Ymer)
????Ju mirëpresim !
 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A