×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 123

Shitet Duplex ne Shkembin e Kavajes

84000.00
ID
401981  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
120m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet dublex ne zonen e Shkembit te Kavajes

Sipërfaqje:60m2 + 60m2= 120m2 total

Pajisur me Çertifikatë Pronesie

Kati 5

E Mobiluar

Me verande te bollshme

Posedon nje magazine dhe dalje ne katin e fundit tarrace.

100 metra nga deti

Çmimi: 84.000 €uro!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Garsoniere ne Golem € 25000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Garsoniere ne Golem € 26000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Vile ne Golem € 135000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Leshoje banesen me qira Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A