×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 142

Shitet Vile 4 kateshe ne Golem

400000.00
ID
401968  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 10
: 10
: 0
Sipërfaqja
812m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Vile 4 katëshe në Golem siper rruges dytësore

Sipërfaqje: 812 m² total me gjithe Garazhdin

Posedon:

Kati -1 : 1 Garazhd+ një dhomë uji si depozitë

Kati 0 : Dyqanë me sip: 128 m²

Kati 1 dhe kati 2 ka 5 dhoma secili me nga 1 Tualet.

Kati 3: Ështe 2+1

1 Lavanderi

1 Parabanjo

Oxhak

Sipërfaqje Totale kati :144 m² + 36 m² Ballkon

Sipërfaqje totale Banimi: 432 m²

Sipërfaqje Totale Ballkoni 108m2

Total 10 dhoma me tualet secila

Sipërfaqje Tokë Truall: 350 m2

Çmimi : 400.000€uro

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 2 kateshe ne Kavaje € 155000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A